logo

Наші Контакти

+380373455074
bahrinesti@ukr.net

Ziua cunoștințelor: 1 septembrie în imagini inedite de lа careu

Вже традиційно в перший день навчального року в школах України проходить святкова лінійка, де лунає перший дзвоник. Сьогодні він пролунав і в Багринівській ЗОШ, на території школи зібралися учні, вчителі та гості; урочиста лінійка почалася з виходу наших першачків, в супроводі цьогорічних випускників. На лінійці були нагороджені учні за гарні знання протягом року та батьки, яким висловили величезну подяку за допомогу в оновленні школи.
День знань – особливе свято! Завжди яскраве, насичене емоційністю та хвилюючою атмосферою. Голосно звучить урочиста музика, звідусіль лунають теплі привітання i кожне людське серце, хвилюючись, відгукується на заклик першого дзвоника! У цей день від всієї душі хочеться побажати успіхів у навчанні та щоб новий навчальний рік приносив тільки приємні враження!

Astăzi este sărbătorită Ziua cunoștințelor. Сopiii merg în mod tradițional la școală, iar în acest an 11 copii au pășit pentru prima dată pragul școlii. În școаlă s-a desfășurat careul de sărbătoare. Urmăriți imagini de la festivitățe

Comments are closed.