logo

Наші Контакти

+380373455074
bahrinesti@ukr.net

Василь Сухомлинський

28 вересня народився український радянський педагог, публіцист, письменник, журналіст.
Василь Олександрович Сухомлинський — автор 48 монографічних праць і брошур, понад 600 статей та 1500 оповідань і казок для дітей. Загальний тираж його книжок, що вийшли в світ в нашій країні, становить понад 15 мільйонів примірників. Сотнями мільйонів екземплярів обчислюється тираж періодичних видань, на сторінках яких публікувалися статті педагога з актуальних питань виховання, освіти і навчання.
Заняття під блакитним небом, де здійснювалися мандрівки в природу, – джерело мислення й мови, розвиток думок, почуттів, бажань, подорожі до першоджерел живого слова, у світ праці, створення куточку мрії, турбота про живе і прекрасне – ці та інші знахідки талановитого педагога збагатили арсенал виховних засобів багатьох вчителів та вихователів.

Vasile Oleksandrovici Suhomlinski s-a născut pe data de 28 septembrie 1918 în satul Vasilivți, regiunea Kirovograd. A fost un renumit pedagog, scriitor, director de școală, publicist. A scris peste 1200 de povești pentru copii. El a fost profesorul care cu adevărat a iubit elevii și a dedicat viața sa instruirii copiilor.

Comments are closed.